Anasayfa >>Ürünlerimiz >>GENEL GÜZELLİK VE SAĞLIK

AĞRISIZ ADIMLAR İÇİN (MAGNEZYUM KREMİ)

  İnsan vücudunda çok çeşitli ağrılar oluşabilmektedir. Bazen uykudan uyandığımızda boynumuzun tutulduğunu ve hareket ettirmekte güçlük çektiğimizi görürüz. Kimi zaman farkında olmadan hava cereyanında kalmamız sonucunda omuzlarımız, kulunçlarımız, dizlerimiz ve çeşitli bölgelerimize ıstırap veren ağrılar oluşur.Kronik romatizmalıların kireçlenen bölgelerindeki ağrıları sürekli devam eder. Baş ağrıları, yorgunluk sonucu, çarpmalardan, hareketsizlikten vb. oluşan pek çok ağrı çeşidi vardır. Örneğin direksiyon başında bulunan birisinin kulunçları ve bacak kasları en çok ağrı yapan organlarıdır. Boyun tutulmalarında, kulunçlarda, kollarda, bacaklarda, dizlerde ve ayak bileğinde, göğüs adelelerindeki kasılma ve ağrılarda, göğüs, kaburga ve sırtdaki kas ağrılarında son derece etkildir. Çarpılma, burkulma, kas ezilmeleri gibi travmatik durumlarda şaşırtıcı bir etkiye sahiptir.MAĞNEZYUM KREMİNİN FAYDALARI    Hücresel Magnezyum düzeylerini geri kazandırır.
    Doğal hücresel koruyucu özelliğe sahiptir
    Güvenli ve etkili bir şekilde zehir atmayı kolaylaştırır.
    Ağrıları, sızıları, spazmları giderir.
    Migren Ağrılarını giderir.
    Romatizmayı iyileştirir, kronik ağrıları giderir.
    Psoriasis, egzama diğer cilt durumlarına hitap etme açısından yüksek derece iyileştirici güce sahip.
    Otizm Hastalarına İyi gelir.
    Morali yükseltir ve gerginliği azaltır.
    Canlı cilt dokusunu harekete geçirir.
    Uygun kas fonksiyonunun korunmasına yardım eder.
    Enerji seviyesini artırır.
    Sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekler.
    Hormonal sistemi dengeye sokar.
    Aşırı faal sinirleri sakinleştirir.
    Uyku kalitesini artırır.ve çok daha fazlası.
    Hem çocuklarda hemde yetişkinlerde kullanılabilir.
    Hiçbir yan etkisi yoktur.MAĞNEZYUM (Ağrı Kremi) NE İŞE YARAR

Enerji Üretimi

Enerji gerektiren bütün metabolik olaylarda magnezyum minerali önemli rol oynar. Magnezyum olmadan vücutta enerji dönüşümü gerçekleşmez.

Magnezyum ikinci bol miktarda hücrelerarası mineraldir ve her hücrenin enerji üretiminde kritik rol oynar. Enerji verici reaksiyonların meydana gelmesini sağlaması magnezyum yararları arasındaki en önemli etkisidir. Enerji üretimini tetikleyen enzimler magnezyuma bağımlıdırlar ve eksikliği kronik enerji eksikliği olarak ortaya çıkabilir. Birçok kronik yorgunluk hastalarının alyuvarlarında düşük magnezyum düzeyleri vardır ancak magnezyum takviyesi kullanmanın kronik yorgunluğu azaltmaya ve enerji düzeyini artırmaya yardımcı olduğu görülmektedir.

100 ML

.ÜRÜN YORUMLARI

Henüz yorum bulunmuyor.

Sizde yorum yapabilirsiniz!
Yorumu
GÖNDER

39 TL

   75 Ücretsiz Kargo

Urun Resim

#0002

* GOLD İLAN

%100 Organik Çörekotu Yağı (100 cc)

ÇÖREKOTU YAĞI’nın faydaları SİNİR BOZUKLUĞU TEDAVİSİ 1 Çay kaşığı çörek otu yağı bir fincan kahve ile alınırsa siniri tamamen yatıştırır ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ Göğüse ve sırta

Yandex.Metrica