Anasayfa >>Ürünlerimiz >>GENEL GÜZELLİK VE SAĞLIK

AĞRISIZ ADIMLAR İÇİN (MAGNEZYUM KREMİ)

  İnsan vücudunda çok çeşitli ağrılar oluşabilmektedir. Bazen uykudan uyandığımızda boynumuzun tutulduğunu ve hareket ettirmekte güçlük çektiğimizi görürüz. Kimi zaman farkında olmadan hava cereyanında kalmamız sonucunda omuzlarımız, kulunçlarımız, dizlerimiz ve çeşitli bölgelerimize ıstırap veren ağrılar oluşur.Kronik romatizmalıların kireçlenen bölgelerindeki ağrıları sürekli devam eder. Baş ağrıları, yorgunluk sonucu, çarpmalardan, hareketsizlikten vb. oluşan pek çok ağrı çeşidi vardır. Örneğin direksiyon başında bulunan birisinin kulunçları ve bacak kasları en çok ağrı yapan organlarıdır. Boyun tutulmalarında, kulunçlarda, kollarda, bacaklarda, dizlerde ve ayak bileğinde, göğüs adelelerindeki kasılma ve ağrılarda, göğüs, kaburga ve sırtdaki kas ağrılarında son derece etkildir. Çarpılma, burkulma, kas ezilmeleri gibi travmatik durumlarda şaşırtıcı bir etkiye sahiptir.MAĞNEZYUM KREMİNİN FAYDALARI    Hücresel Magnezyum düzeylerini geri kazandırır.
    Doğal hücresel koruyucu özelliğe sahiptir
    Güvenli ve etkili bir şekilde zehir atmayı kolaylaştırır.
    Ağrıları, sızıları, spazmları giderir.
    Migren Ağrılarını giderir.
    Romatizmayı iyileştirir, kronik ağrıları giderir.
    Psoriasis, egzama diğer cilt durumlarına hitap etme açısından yüksek derece iyileştirici güce sahip.
    Otizm Hastalarına İyi gelir.
    Morali yükseltir ve gerginliği azaltır.
    Canlı cilt dokusunu harekete geçirir.
    Uygun kas fonksiyonunun korunmasına yardım eder.
    Enerji seviyesini artırır.
    Sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekler.
    Hormonal sistemi dengeye sokar.
    Aşırı faal sinirleri sakinleştirir.
    Uyku kalitesini artırır.ve çok daha fazlası.
    Hem çocuklarda hemde yetişkinlerde kullanılabilir.
    Hiçbir yan etkisi yoktur.MAĞNEZYUM (Ağrı Kremi) NE İŞE YARAR

Enerji Üretimi

Enerji gerektiren bütün metabolik olaylarda magnezyum minerali önemli rol oynar. Magnezyum olmadan vücutta enerji dönüşümü gerçekleşmez.

Magnezyum ikinci bol miktarda hücrelerarası mineraldir ve her hücrenin enerji üretiminde kritik rol oynar. Enerji verici reaksiyonların meydana gelmesini sağlaması magnezyum yararları arasındaki en önemli etkisidir. Enerji üretimini tetikleyen enzimler magnezyuma bağımlıdırlar ve eksikliği kronik enerji eksikliği olarak ortaya çıkabilir. Birçok kronik yorgunluk hastalarının alyuvarlarında düşük magnezyum düzeyleri vardır ancak magnezyum takviyesi kullanmanın kronik yorgunluğu azaltmaya ve enerji düzeyini artırmaya yardımcı olduğu görülmektedir.

100 ML

.ÜRÜN YORUMLARI

Henüz yorum bulunmuyor.

Sizde yorum yapabilirsiniz!
Yorumu
GÖNDER

39 TL

    Ücretsiz Kargo

Urun Resim

#0011

* GOLD İLAN

BİOXLİFE ENTELE COMPLEX** DÖKÜLMEYE DUR DEYİN

SAĞLIKLI DOLGUN BAKIMLI SAÇLAR İÇİN  Bioxlife Entele Complex ile Daha Hızlı Uzayan Saçlar  Saç uzatma hızını etkileyen, diyet, sağlık durumu, kullandığınız ilaçlar, hormonaldeğişimler, çevresel etkiler ve hatta stres düzeyiniz gibi pek çok faktör vardır.Elbette ki genetik faktörler de saç uzama hızındaki azalmaya neden olan etkenlerinbaşında gelir. Normal bir saç, kişiden kişiye göre değişse bile ortalama olarakayda 1cm. civarında uzar. Ayrıca yaşlandıkça saç uzama hızındaki bu seyir giderekyavaşlamaktadır. Ortalama olarak insan kafası %90′ı aktif olarak uzayan ve gelişen 100-150 bincivarında saç kökü içerir. Uzama evresi “Anajen” olarak bilinen, saçın 3 anaevresinden biridir. İkinci evre olan “Katajen”e girmeden önce bu evre toplam 6-10yıl sürmektedir. Bu süre sonunda saç folikülü bozulmuş olacağından uzama dururve sonunda dinlenme fazı olarak bilinen ve ardından dökülmenin başlayacağı“Telojen” evresine girilir. Bioxlife Entele Complex, uzama evresinde (anajen) saç köklerini doğrubileşenlerle besler, saça uygulandığı süre boyunca derideki kan dolaşımınıhızlandırır ve düzenli bir kullanım sonucunda saçların normalden birkaç kat dahahızlı uzamasını sağlar. Saç Uzamasında Bitkisel  Yağların Önemi : Antik Hindistan Arjuveda bilimi yaklaşık 5 bin yıl önce hızlı saç uzatma konusuna oldukça hakimdi. Saç uzatmak için bir takım bitkilerden ve şifalı otlardan faydalanırlar ve bu sayede hızlı,

Yandex.Metrica